Videoprodukce

Natáčíme, stříháme, a to vše s důrazem na moderní trendy a technologie. Tým tvoří odborníci z různých oblastí, včetně režiséra, kameramana, střihače a dalších specialistů.

Vytvoříme pro vás kreativní a inovativní obsah na vysoké úrovni, který osloví diváky, přiláká jejich pozornost a zanechá v nich silný dojem.

Je pro nás zásadní vyjádřit myšlenky a emoce pomocí videa a vytvořit nápaditý a poutavý obsah.

Díky této schopnosti můžeme nabídnout nezapomenutelná videa v oblastech jako korporátní, produktová, reklamní, promo, vzdělávací, hudební produkce a další umělecké projekty. Dále se zabýváme externí výrobou televizních pořadů.

Kromě standardních filmových kamer využíváme také drony, které nám umožňují zachytit unikátní pohledy z výšky. Díky tomu dokážeme vytvořit zajímavé a nevšední záběry, které zaujmou diváky.

Další technologií, kterou používáme, je cable cam. Jedná se o kamerový systém, který se pohybuje po laně, a tak nám umožňuje zachytit velmi plynulé a stabilní záběry, a to jak v interiéru nebo exteriéru např. nad davem, kde z hlediska legislativy nelze létat s dronem. 

Kombinace dronů a cable camu nám poskytuje široké možnosti pro tvorbu zajímavých a atraktivních videí.

Kromě toho využíváme také technologii 360 videa. Ta umožňuje divákům získat zcela nový zážitek, kdy se mohou ponořit do videa a prozkoumat okolí a události ze všech úhlů. To přináší nové možnosti pro tvorbu videí, zejména v oblasti marketingu a turistiky.

Pokud hledáte řešení jak vaše sdělení sdílet živě, nabízíme čím dál více populární live streaming umožňující podnikům, umělcům a organizacím komunikovat s publikem a přenášet svá poselství na širší veřejnost. Nejsme žádní amatéři a pokud vyžadujete sofistikovanější podobu live streamingu z virtuálního prostředí, rádi ho pro vás vytvoříme na míru.

Jelikož víme, že čas je jednou z nejdražších komodit, připravili jsme pro vás krátké ukázky z naší produkce.

Vlastníme 97% techniky, se kterou dokážeme odbavit výše zmíněné služby.